شرکت مشاوره مالیاتی و خدمات مالی و حسابداری در مشهد

شرکت حسابداری شرکت حسابرسی در مشهد شرکت خدمات مالی شرکت خدمات مالیاتی شرکت حسابرسی در تهران شرکت حسابداری در مشهد موسسه حسابرسی در مشهد شرکت مشاوره مالی در مشهد شرکت خدمات مالیاتی در مشهد موسسه حسابرسی در تهران

شرکت خدمات مالیاتی و مشاوره مالیاتی

مشاوره و خدمات مالیاتی؛ اظهارنامه عملکرد؛ اظهارنامه ارزش افزوده؛ گزارشات فصلی 

از جمله خدمات ما در شرکت مالیاتی، خدمات حسابداری مالیاتی مربوط به شرکتها و اشخاص حقیقی، تشکیل پرونده مالیاتی، دریافت کد اقتصادی، تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیاتی عملکرد، تهیه و تنظیم گزارشات و ارسال معاملات فصلی(خرید و فروش فصلی)، تشکیل پرونده مالیات بر ارزش افزوده و دریافت گواهینامه ارزش افزوده، تهیه و تنظیم گزارشات و ارسال اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده، تهیه و تدوین انواع لوایح مالیاتی، شرکت در کمیسیونهای حل اختلاف و دفاع از پرونده های مختلف مالیاتی و از جمله خدمات ما شرکت مالیاتی مشهد رایا بیلان میباشد.

بهترین شرکت مشاور مالیاتی؛ اظهارنامه مالیاتی ۹۹

بسیاری‌ از‌ متقاضیان خدماتی مالیاتی‌ ما ،‌شرکت‌هایی بودند که پس از چندین سال فعالیت، یکباره با مشکلات مالیاتی جدی روبه‌رو شدند.‌آنها برای حل این مشکلات به شرکت‌های ارائه دهنده خدمات مالیاتی رو آورده‌اند.

ما در رایابیلان،‌با بررسی این شرکت‌ها به این نتیجه رسیدیم که اکثر آنها بلافاصله پس از شروع فعالیت خود،‌در زمینه حسابداری و مالیاتی بدون هیچگونه اطلاعات و یا آموزش اظهارنامه اشتباهات به‌ ظاهر کوچکی مرتکب شده‌اند که تبعات بزرگی در پی داشته است. این اشتباهات منجر به پرداخت جریمه‌های مالیاتی سنگینی شده.این جریمه‌ها حتی برای کسب‌وکارهای کوچک نیز بسیار قابل توجه بوده‌اند.

تنظیم نقشه راه مالیاتی؛ ارسال و آموزش اظهارنامه شما در بخش مشاوره مالیاتی رایابیلان

نقشه راه مالیاتی، نقشه یک زبان واحد مالیاتی فارغ از گذر زمان است. همچنین وابسته به افراد تیم حسابداری شما نیست و تغییرات درون‌سازمانی در آن اختلالی ایجاد نخواهد کرد. دقیقا برای شرکت شما ترسیم می‌شود. تصمیم‌های حیاتی در این زمینه را از قبل و متناسب با شرکت شما اتخاذ می‌کند تا در این مسیر دچار مشکلات رایج دست‌و‌پاگیر نشوید. از جمله زیرمجموعه‌های این نقشه راه و خدمات مشاور مالیاتی ما این موارد هستند:

  • ارسال و آموزش اظهارنامه عملکرد ؛
  • ارسال و آموزش اظهارنامه ارزش افزوده؛
  • ارسال و آموزش صورت‌ معاملات خرید و فروشهای فصلی موضوع ماده ۱۶۹ ق.م.م؛
  • تنظیم فرمت فاکتورهای رسمی؛
  • نحوه‌ گردش پول در شرکت توسط حسابدار مالیاتی؛
  • نحوه انعکاس درست رویدادها در دفاتر قانونی شرکت؛
  • و موارد دقیق دیگری که حاصل سال‌ها تجربه ماست و به شما تقدیم خواهد شد.

نحوه دادرسی مالیاتی و حل‌ و فصل پرونده‌های مالیاتی (راه کاهش مالیات) شما در مشاور مالیاتی رایابیلان

بسیاری صاحبان کسب‌وکار تصور می‌کنند اگر «سازمان امور مالیاتی کشور» برای آنها جریمه مالیاتی در نظر بگیرد،‌دیگر راه برگشتی نیست؛‌ اما متخصصان ما در رایابیلان بارها ثابت کرده‌اند راه کاهش مالیات را میدانند و بسیاری از این اشتباهات را می‌توان اصلاح کرد و نتایج پرونده‌های مالیاتی را تغییر داد.

اگر شما هم دچار مشکلات مالیاتی شده‌اید؛ نگران نباشید؛ ما برای رفع این مشکلات در همه مراحل کنارتان هستیم:

  • بررسی پرونده‌های مالیاتی و نحوه دادرسی مالیاتی توسط حسابدار مالیاتی ؛
  • ثبت اعتراض و راه کاهش مالیات توسط مشاور مالیاتی ؛
  • تنظیم لایحه دفاعی برای طرح و ارائه به هیئت‌ها و کمیسیون‌های مالیاتی کشور و دفاع از پرونده

خدمات مالی در شرکت حسابداری

شرکت حسابداری رایا بیلان متشکل از مشاورین مالی، حسابداران و مدیران مالی مجرب و کارآزموده مفتخر است امور مالی و حسابداری شرکتها، موسسات و اشخاص حقیقی تمام نقاط کشور را انجام دهد.

انجام حسابداری شرکتهای بازرگانی، پیمانکاری، تولیدی و صنعتی و فروشگاهها، استقرار حسابدار بصورت تمام وقت و پاره وقت، ثبت اسناد حسابداری در شرکت خدمات مالی، تهیه و استقرار نرم افزار حسابداری، بستن حسابهای موقت و دائم و تهیه صورتهای مالی

استخدام حسابدار | شرکت حسابداری شرکت حسابرسی در مشهد شرکت خدمات مالی شرکت خدمات مالیاتی شرکت حسابرسی در تهران شرکت حسابداری در مشهد موسسه حسابرسی در مشهد شرکت مشاوره مالی در مشهد شرکت خدمات مالیاتی در مشهد موسسه حسابرسی در تهران
تهیه صورتهای مالی جدید 98| شرکت حسابداری شرکت حسابرسی در مشهد شرکت خدمات مالی شرکت خدمات مالیاتی شرکت حسابرسی در تهران شرکت حسابداری در مشهد موسسه حسابرسی در مشهد شرکت مشاوره مالی در مشهد شرکت خدمات مالیاتی در مشهد موسسه حسابرسی در تهران | تهیه صورتهای مالی جدید 98

موسسه حسابرسی در مشهد، تهران و مازندران

چنانچه تهیه صورتهای مالی حسابرسی شده شرکت خود را به ما بسپارید این مجموعه کلیه عملیات مربوط به حسابرسی را در موسسه حسابرسی بر عهده گرفته و راه شما را در دریافت صورتهای مالی حسابرسی شده جهت اخذ تسهیلات و یا ارائه به اداره دارایی هموار می نماید.

همچنین این مجوعه آماده پذیرش و انجام  سایر پروژه های و خدمات حسابرسی از جمله حسابرسی عملیاتی، حسابرسی قانونی، حسابرسی رعایت و حسابرسی داخلی می باشد.

سعید خوشبخت
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *