تمدید مهلت ارسال گزارشات فصلی زمستان ۹۸ و بهار ۹۹

تمدید مهلت ارسال گزارشات فصلی زمستان ۹۸ و بهار ۹۹ به دلیل شیوع ویروس کرونا

معاون درآمدهای مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور از تمدید مهلت ارسال فهرست معاملات فصلی دوره زمستان ۹۸ و بهار ۹۹ اشخاص مشمول، به ترتیب تا ۱۵ تیرماه و ۱۵ مهرماه سال جاری خبر داد.
به گزارش رسانه مالیاتی ایران، محمد مسیحی، با اشاره به پیشنهاد دکتر امید علی پارسا، رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور به وزارت امور اقتصادی و دارایی، مبنی بر تمدید مهلت ارسال فهرست معاملات فصلی دوره زمستان ۹۸ و بهار ۹۹ اشخاص مشمول، به دلیل شیوع بیماری کرونا و ضرورت طرح فاصله گذاری و همچنین لزوم حمایت از فعالان اقتصادی در این شرایط خاص، عنوان داشت: پیشنهاد این سازمان در نهایت مورد موافقت دکتر فرهاد دژپسند، وزیر امور اقتصادی و دارایی قرار گرفت و جهت اجرا به این سازمان ابلاغ گردید.

مهلت ارسال فهرست معاملات فصلی دوره زمستان ۹۸ تا تاریخ ۹۹/۰۲/۱۵

مهلت ارسال فهرست معاملات فصلی دوره بهار ۹۹ تا تاریخ ۹۹/۰۷/۱۵

 

مهلت ارسال صورت ریز معاملات فصلی

به موجب مفاد ماده ۱۰ آیین نامه اجرایی موضوع تبصره ۳ ماده ۱۶۹ ق.م.م، اشخاص مشمول ارسال فهرست معاملات مکلفند فهرست معاملات خود را در مقاطع سه ماهه (فصلی) تهیه و تا یک ماه و نیم (۴۵ روز) پس از پایان هر فصل به صورت الکترونیکی از طریق درگاه اینترنتی سازمان امور مالیاتی کشور برای سامانه معاملات ارسال نمایند.

 

 بخشنامه تمدید مهلت ارسال معاملات ۱۶۹ قانون مالیاتهای مستقیم

در صورت در دسترس قرار گرفتن بخشنامه تمدید مهلت ارسال معاملات فصلی در همین صفحه و یا صفحه اینستاگرام رایا بیلان قرار داده خواهد شد.

 

سعید خوشبخت
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *